HV732BRTTD124J
MFR.Part #
HV732BRTTD124J
JLCPCB Part #
C6060506
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS