HV732BRTTD116J
MFR.Part #
HV732BRTTD116J
JLCPCB Part #
C5738415
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS