HV732BRTTD1073D
MFR.Part #
HV732BRTTD1073D
JLCPCB Part #
C20096815
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS