HV732BRTTD106G
MFR.Part #
HV732BRTTD106G
JLCPCB Part #
C5765411
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS