HV732BRTTD104J
MFR.Part #
HV732BRTTD104J
JLCPCB Part #
C5738406
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS