HV732BRTTD1024F
MFR.Part #
HV732BRTTD1024F
JLCPCB Part #
C6576410
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS