HV732BRTTD1005F
MFR.Part #
HV732BRTTD1005F
JLCPCB Part #
C7206022
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS