HV732ATTD914J
MFR.Part #
HV732ATTD914J
JLCPCB Part #
C4094826
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS