HV732ATTD914G
MFR.Part #
HV732ATTD914G
JLCPCB Part #
C4111220
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS