HV732ATTD9093F
MFR.Part #
HV732ATTD9093F
JLCPCB Part #
C4275179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS