HV732ATTD825J
MFR.Part #
HV732ATTD825J
JLCPCB Part #
C4196468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS