HV732ATTD825G
MFR.Part #
HV732ATTD825G
JLCPCB Part #
C4205601
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS