HV732ATTD754G
MFR.Part #
HV732ATTD754G
JLCPCB Part #
C4248069
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS