HV732ATTD5233D
MFR.Part #
HV732ATTD5233D
JLCPCB Part #
C4141356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS