HV732ATTD4323F
MFR.Part #
HV732ATTD4323F
JLCPCB Part #
C4258472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS