HV732ATTD3483F
MFR.Part #
HV732ATTD3483F
JLCPCB Part #
C3931168
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS