HV732ATTD2373F
MFR.Part #
HV732ATTD2373F
JLCPCB Part #
C3924550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS