HV732ATTD2213D
MFR.Part #
HV732ATTD2213D
JLCPCB Part #
C4274447
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS