HV732ATTD2203D
MFR.Part #
HV732ATTD2203D
JLCPCB Part #
C4294722
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS