HV732ATTD1604F
MFR.Part #
HV732ATTD1604F
JLCPCB Part #
C3954579
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS