HV732ATTD1214F
MFR.Part #
HV732ATTD1214F
JLCPCB Part #
C3929833
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS