HV732ARTTD8453D
MFR.Part #
HV732ARTTD8453D
JLCPCB Part #
C5765397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS