HV732ARTTD824J
MFR.Part #
HV732ARTTD824J
JLCPCB Part #
C5654913
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS