HV732ARTTD824G
MFR.Part #
HV732ARTTD824G
JLCPCB Part #
C5654911
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS