HV732ARTTD7873F
MFR.Part #
HV732ARTTD7873F
JLCPCB Part #
C6637830
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS