HV732ARTTD7503F
MFR.Part #
HV732ARTTD7503F
JLCPCB Part #
C5654905
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS