HV732ARTTD7153F
MFR.Part #
HV732ARTTD7153F
JLCPCB Part #
C6967372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS