HV732ARTTD684G
MFR.Part #
HV732ARTTD684G
JLCPCB Part #
C5765375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS