HV732ARTTD6343D
MFR.Part #
HV732ARTTD6343D
JLCPCB Part #
C5738335
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS