HV732ARTTD6043D
MFR.Part #
HV732ARTTD6043D
JLCPCB Part #
C6967365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS