HV732ARTTD514J
MFR.Part #
HV732ARTTD514J
JLCPCB Part #
C6637775
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS