HV732ARTTD4754F
MFR.Part #
HV732ARTTD4754F
JLCPCB Part #
C6637769
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS