HV732ARTTD396J
MFR.Part #
HV732ARTTD396J
JLCPCB Part #
C6637765
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS