HV732ARTTD3833D
MFR.Part #
HV732ARTTD3833D
JLCPCB Part #
C6060485
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS