HV732ARTTD365J
MFR.Part #
HV732ARTTD365J
JLCPCB Part #
C5738283
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS