HV732ARTTD335G
MFR.Part #
HV732ARTTD335G
JLCPCB Part #
C6209746
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS