HV732ARTTD2943D
MFR.Part #
HV732ARTTD2943D
JLCPCB Part #
C6967327
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS