HV732ARTTD275J
MFR.Part #
HV732ARTTD275J
JLCPCB Part #
C6209735
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS