HV732ARTTD1623F
MFR.Part #
HV732ARTTD1623F
JLCPCB Part #
C5738231
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS