HV732ARTTD1604F
MFR.Part #
HV732ARTTD1604F
JLCPCB Part #
C6967295
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS