HV732ARTTD1273D
MFR.Part #
HV732ARTTD1273D
JLCPCB Part #
C5765252
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS