HV732ARTTD1203D
MFR.Part #
HV732ARTTD1203D
JLCPCB Part #
C5765243
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS