HV732ARTTD1074F
MFR.Part #
HV732ARTTD1074F
JLCPCB Part #
C6274738
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS