HV732ARTTD1003D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ARTTD1003D
JLCPCB Part #
C6967284
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS