HV731JTTD9763F
MFR.Part #
HV731JTTD9763F
JLCPCB Part #
C4328836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS