HV731JTTD9312F
MFR.Part #
HV731JTTD9312F
JLCPCB Part #
C4189329
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS