HV731JTTD8874F
MFR.Part #
HV731JTTD8874F
JLCPCB Part #
C4175324
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS