HV731JTTD8664F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JTTD8664F
JLCPCB Part #
C4074728
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS