HV731JTTD825G
MFR.Part #
HV731JTTD825G
JLCPCB Part #
C4160733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS