HV731JTTD7682F
MFR.Part #
HV731JTTD7682F
JLCPCB Part #
C4294072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS